Gerçek Tarafsız Güçlü Haber

Bu görüntü dehşete düşürmüştü! Kötü haber geldi

Atlamak için pencereye çıkan kadını, kocası son anda kollarından yakaladı. Ancak gücü tükenen duyma ve konuşma engelli kocanın elinden kayan kadın, tüm müdahalelere karşın yaşamını yitirdi.İstanbul Beylikdüzü'nde bağırarak pencereye çıkan ve atlamak üzere olan kadını, kocası düşmemesi için kollarından dakikalarca tuttu. Gücü tükenen konuşma ve duyma engelli kocanın ellerinden sıyrılan kadın beton zemine çakıldı. Kaldırıldığı hastanede son nefesini verdi. Olay, pazar günü saat 17.00 sıralarında Beylikdüzü ilçesi Barış Mahallesi Ankara Caddesi üzerindeki bir sitede meydana geldi. Eşinin iddialarına göre bir çocuk annesi, 38 yaşındaki Ayşegül Güngör, evde bulunduğu sırada bir anda evinin penceresine çıkarak aşağı atlamak istedi. Son anda yaptığı hamleyle eşini kollarından tutmayı başaran konuşma ve duyma engelli Ayhan Güngör dakikalarca ölüm kalım mücadelesi verdi. Konuşamadığı için yardım da isteyemeyen Ayhan Güngör'ün imdadına çevredeki vatandaşlar koştu.
'DAYAN, SAKIN BIRAKMA'
Bir vatandaşın cep telefonu kamerasına yansıyan dehşet dolu anlarda çevredekiler, 'Sakın bırakma, dayan, tut, biraz daha dayan' şeklinde çığlıklar attı. Bir süre sonra, yarı çıplak haldeki eşini dakikalar boyunca tutan Ayhan Güngör'ün gücü tükendi ve eşi ellerinin arasından kayarak beton zemine çakıldı. Vatandaşları çığlıklara boğulurken, Ayhan Güngör ise duvarı yumrukladı. Ambulansla özel bir hastaneye kaldırılan Ayşegül Güngör, tüm müdahalelere karşın yaşamını yitirdi. (Sabah)Tepkiler:

Yorum Gönder

Yorumunuz Moderatör onayından sor yayımlanacaktır.

MARI themes

{facebook#YOUR_SOCIAL_PROFILE_URL} {twitter#YOUR_SOCIAL_PROFILE_URL} {google-plus#YOUR_SOCIAL_PROFILE_URL} {pinterest#YOUR_SOCIAL_PROFILE_URL} {youtube#YOUR_SOCIAL_PROFILE_URL} {instagram#YOUR_SOCIAL_PROFILE_URL}

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget