Gerçek Tarafsız Güçlü Haber

Gmail'den yeni güncelleme! İşte dikkat edilmesi gerekenler

Google'nın mail servisi olan Gmail'e telefondan girenler için yeni bir güncelleme geldi. Peki bu güncelleme ile Gmail'de neler değişecek?
Google'nın mail servisi olan Gmail'e telefondan girenler için yeni bir güncelleme geldi. Peki bu güncelleme ile Gmail'de neler değişecek?
Google'ın Android işletim sistemlerinde yerleşik olarak gelen e-posta istemcisi olan Gmail uygulaması güncellendi. Bu güncelleme özellikle güvenlik noktasında önemli geliştirmeler içeriyor.
İşte telefondan Gmail kullananların dikkat etmesi gerekenler
Android için kullanımda olan Gmail uygulaması, internet ortamının en dikkat çeken zararlı yazılımlarından biri olan phishing için önemli geliştirme ve önlemler içeriyor.
Gmail uygulaması için yayınlanan yazılım güncellemesi, kişisel bilgileri en kolay ele geçirme yöntemlerinden biri olan phishing için uygulamayı daha güvenli hale getiriyor. Yenilenmiş olan uygulama sayesinde, gelen elektronik postaların içinde yer alması olası zararlı yazılım ve linkler erken uyarı desteği sunuyor. Bu sayede kullanıcılar, gerçek gibi görünen ancak tıklandığı zaman kişisel bilgileri karşı tarafa ileten zararlı kod ve yazılımları engelliyor.

Yorum Gönder

Yorumunuz Moderatör onayından sor yayımlanacaktır.

MARI themes

{facebook#YOUR_SOCIAL_PROFILE_URL} {twitter#YOUR_SOCIAL_PROFILE_URL} {google-plus#YOUR_SOCIAL_PROFILE_URL} {pinterest#YOUR_SOCIAL_PROFILE_URL} {youtube#YOUR_SOCIAL_PROFILE_URL} {instagram#YOUR_SOCIAL_PROFILE_URL}

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget