Gerçek Tarafsız Güçlü Haber

Trump'ın damadı FBI soruşturmasına takıldı

Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Donald Trump'ın damadı ve başdanışmanı Jared Kushner'ın, Federal Soruşturma Bürosu FBI'ın Rusya soruşturmasına takıldığı belirtildi.
Amerikan Washington Post gazetesinde yer alan habere göre Kushner, FBI'ın Rusya soruşturmasına doğrudan dahil edilmeden sadece Rusya'nın Washington Büyükelçisi Sergey Kislyak ile görüşmeleri kapsamında soruşturuldu.
Buna göre Kushner'ın, Kislyak ve bir Rus banka yöneticisi ile geçen yıl aralık ayında yaptığı bazı görüşmeler, FBI'ın Rusya soruşturmasını sürdürürken karşısına çıktı.
Ardından söz konusu görüşmeleri incelemeye başlayan FBI'ın, bu görüşmelerle soruşturma arasında doğrudan bir bağlantı olup olmadığını anlamaya çalıştığı kaydedildi.
FBI'ın eski patronu James Comey'nin görevine 10 Mayıs'ta son veren Trump, Rusya soruşturması nedeniyle zor günler geçiriyor.
Kaynak:TRTHABER
Tepkiler:

Yorum Gönder

Yorumunuz Moderatör onayından sor yayımlanacaktır.

MARI themes

{facebook#YOUR_SOCIAL_PROFILE_URL} {twitter#YOUR_SOCIAL_PROFILE_URL} {google-plus#YOUR_SOCIAL_PROFILE_URL} {pinterest#YOUR_SOCIAL_PROFILE_URL} {youtube#YOUR_SOCIAL_PROFILE_URL} {instagram#YOUR_SOCIAL_PROFILE_URL}

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget